SALON de Paris - Služby - Kadeřnické služby -

06
listopad
Galaples Brno a LOOK BELLA 2017

Vážení klienti, dovolujeme si vás pozvat na první plesovou událost této sezóny GALA PLES Brno dne 1.12.2017 v Laser Show Hall, které jsme...

02
červen
SOBOTA 3.6.2017 ZAVŘENO

Vážení klienti, v sobotu 3.6.2017 bude salon z technických důvodů ZAVŘEN. Děkujeme za pochopní a budeme se těšit  zase v pondělí.

30
leden
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2017 bude ve všední dny salon otevřen 9:00 - 20:00. Otevírací doba v sobotu zůstáva beze změny. Mimo stanovenou dobu je možné se objednat po...

Kadeřnické služby

Každý ze zákazníků se u nás stává vítaným hostem, který má veškeré právo vyžadovat špičkové služby a kadeřníci našeho salonu udělají maximum pro splnění jeho přání.

Hlavními aspekty je kvalitní servis poskytovaný na základě aktivního naslouchání a dokonalost technik ve spojení jen s těmi nejlepšími produkty značky L'Oréal Professionnel a Kerastase. Finálním výsledkem tohoto propojení je spokojenost zákazníka, jež se stává naším jediným cílem.

Již tři roky jsme držitelem prestižního označení "Salon Expert Gold", které zaručuje dodržování nejvyššího standardu v péči a dokonale proškolený tým kadeřníků.

 

" S láskou k vlasům "