SALON de Paris - Služby - Manikúra a nehtová modeláž -

06
listopad
Galaples Brno a LOOK BELLA 2017

Vážení klienti, dovolujeme si vás pozvat na první plesovou událost této sezóny GALA PLES Brno dne 1.12.2017 v Laser Show Hall, které jsme...

02
červen
SOBOTA 3.6.2017 ZAVŘENO

Vážení klienti, v sobotu 3.6.2017 bude salon z technických důvodů ZAVŘEN. Děkujeme za pochopní a budeme se těšit  zase v pondělí.

30
leden
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2017 bude ve všední dny salon otevřen 9:00 - 20:00. Otevírací doba v sobotu zůstáva beze změny. Mimo stanovenou dobu je možné se objednat po...

Manikúra a nehtová modeláž

Každá žena bez ohledu na věk či profesi, by měla mít upravené nehty. Ruce jsou Vaší vizitkou, jsou vidět všude a vždy. Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou.

Klasická manikúra

Přednosti profesionální klasické manikúry jsou v její jednoduchosti, kromě toho, pokud nehty stihly „zapomenout", co je to správná péče, je to ta nejdostupnější metoda, jak je dát zase do  pořádku.

Etapy provádění procedury klasické manikúry:

  • Ošetření rukou antiseptikem.
  • Odstranění laku z nehtů.
  • Vytvarování nehtů.
  • Teplá lázeň pro ruce se speciálním olejem pro zjemnění kutikuly pro její další odstranění. Složení lázní jsou určená pro péči, zklidnění a  relaxaci pokožky rukou.
  • Změkčená a připravená k odstranění kutikula se opatrně odtlačí a  odstraní pomocí kleštiček na manikúru. Také se pomocí kleštiček ošetří okolí nehtů.
  • Na kutikulu a okolí nehtů nanášíme olejíček nebo kondicionér na  kutikuly, který dělá pokožku měkkou a elastickou. A leštíme nehet.
  • Poslední etapou procedury je masáž  vyživujícím krémem na ruce a  základní pokrytí nehtů.

Pokud si budete přát, po základních etapách klasické manikúry je možné proceduru prodloužit o parafínový zábal.

Japonská manikúra (P. Shine)

P. Shine doporučujeme pro nehty, které se štěpí, lámou a nerostou. Tato metoda je určena pro přírodní nehty. P. Shine podporuje prokrvení a  zdravý růst nehtů, je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Již po první aplikaci je viditelný rozdíl, nehet je lesklý a zdravě růžový. Kůra by se měla pravidelně doplňovat jednou za 3 - 4 týdny.

Nehtová modeláž

Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete z nich mít radost, kterou uvidí i Vaše okolí. I když máte nehty zdeformované (nemocí, úrazem) nebo okousané, určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet modeláž nehtů, buď gelovou modeláž bez tipů nebo s tipy. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání a líčení, ale i do úpravy nehtů. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar, styl úpravy a samozřejmě barvu finálního nalakování a doplnění ozdobami).

CND SHELLAC

Unikátní technologie (pouze zn. CND Shellac) umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů

Ideální pro ty, kdo nechtějí umělé nehty a chtějí mít své přírodní nehty stále stejně zdravé jako předtím.

CND Shellac je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na  nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Při jeho následném odstranění se používá pouze aceton, nebo odlakovač a nehty se znovu nalakují stejně jako při první aplikaci. Je naprosto hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak, pro nehty lámavé.

CND Shellac je ideální na slabé, nebo zničené nehty, na kterých dobře drží. Oslabené nehty zpevní a ochrání. Je to nejšetrnější řešení tenkých nehtů, které se lámou a třepí se. S pomocí Shellacu se nehty nebudou třepit, zpevní se a budou delší.