SALON de Paris - O nás -

06
listopad
Galaples Brno a LOOK BELLA 2017

Vážení klienti, dovolujeme si vás pozvat na první plesovou událost této sezóny GALA PLES Brno dne 1.12.2017 v Laser Show Hall, které jsme...

02
červen
SOBOTA 3.6.2017 ZAVŘENO

Vážení klienti, v sobotu 3.6.2017 bude salon z technických důvodů ZAVŘEN. Děkujeme za pochopní a budeme se těšit  zase v pondělí.

30
leden
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2017 bude ve všední dny salon otevřen 9:00 - 20:00. Otevírací doba v sobotu zůstáva beze změny. Mimo stanovenou dobu je možné se objednat po...

O nás

 

Osobní a individuální přístup ke klientům beze snahy lidi měnit, ale podtrhnout jejich osobnost a krásu, je charakteristickým rysem našeho salonu.

Interiér salonu ve stylu francouzského Provence koresponduje s účesy z naší dílny, které jsou tolik inspirovány Francií a jsou „chic a sexy" v každém detailu.

Naší neustálou snahou je si vás hýčkat, tak abyste se k nám s radostí vraceli a nechali se vtáhnout příjemnou atmosférou, která u nás vládne.

Vysoká kvalita služeb je zajištěna nejen moderním vybavením a technologiemi, ale především týmem pravidelně školených profesionálů nejen v České republice, ale také zahraničí.

 

"Každý den se snažíme proměňovat myšlenku BeautyForAll v realitu"