SALON de Paris - Služby - Prodlužování a zahušťování vlasů -

06
listopad
Galaples Brno a LOOK BELLA 2017

Vážení klienti, dovolujeme si vás pozvat na první plesovou událost této sezóny GALA PLES Brno dne 1.12.2017 v Laser Show Hall, které jsme...

02
červen
SOBOTA 3.6.2017 ZAVŘENO

Vážení klienti, v sobotu 3.6.2017 bude salon z technických důvodů ZAVŘEN. Děkujeme za pochopní a budeme se těšit  zase v pondělí.

30
leden
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1.2.2017 bude ve všední dny salon otevřen 9:00 - 20:00. Otevírací doba v sobotu zůstáva beze změny. Mimo stanovenou dobu je možné se objednat po...

Prodlužování a zahušťování vlasů

Vlasy prodlužujeme nejžádanějšími metodami Bond Plus a Bond Fix.

Jsme certifikovaným salonem pro tyto druhy prodlužování, což zajišťuje 100% dodržení technologického postupu a používání jen nejkvalitnějších vlasů.

 

METODA BOND PLUS

Patří k jednomu z nejrozšířenějších současných způsobů, jak vlasy prodloužit a zahustit. Při prodlužování vlasů touto metodou nedochází k poškození vlasů. Využívají se pouze nejlepší typy vlasů - evropské. Samozřejmostí je velký výběr barev a typů vlasů, které budou k nerozeznání od vašich vlastních.

Pramínky vlasů použité při metodě Bond Plus je možné použít opakovaně, při každém posunutí vlasů tedy není nutné pramínky nahrazovat nebo upravovat. Přidané vlasy můžete fénovat, žehlit, kulmovat i barvit stejně jako své vlastní.

Metoda Bond Plus vám zaručí:

bezpečnost a šetrnost k vašim vlastním vlasům, spoje jsou nepatrné, pevné a šetrné. Celá Metoda Bond Plus je navíc velmi rychlá.

Technika, kterou využívá metoda Bond Plus je patentovaná. Využívá se při ní plastové pojítko, které se s pomocí speciálního háčku navlékne na přírodní vlasy. Poté se přiloží nový pramínek vlasů, pojítko se v místě spoje zahřeje. Tím se smrští a spojí vlasy. Pojítka se vyrábějí ve třiceti barevných odstínech, aby nebylo spojení vidět. Aplikace v salonu trvá asi dvě hodiny a dá se využít i na odbarvené vlasy.  Metoda Bond Plus se dá využít, pouze pokud máte vlasy delší než 5 centimetrů po celé hlavě. Pramínky se potom spojují asi 4mm od pokožky hlavy.

Po několika měsících je nutné posunutí pramínků zpět na původní místo. To se provádí velmi jednoduše, spoj stačí zahřát a pramínek se uvolní. Nedojde tak k poškození vašich vlasů. Navíc se dá přidaný pramínek opět použít, což je velmi ekonomicky výhodné.

Bezpečná metoda BOND PLUS

Ve srovnání s jinými způsoby prodlužování vlasů, které používají ke spojení lepidel, kovových sponek, splétání a mnohdy způsobují i poškození vlastních vlasů, je metoda Bond Plus k Vašim vlasům naprosto šetrná a bezpečná.

Aplikace trvá 2 až 4 hodiny a k dosažení žádaného je potřeba, aby Vaše vlasy měly délku minimálně 5 cm.

  • Vlastní vlasy neprostřiháváme ani neprotrháváme
  • Vlasové pramínky nezkracujeme

 

METODA BOND FIX

V podstatě se jedná o poslední novinku v prodlužování vlasů. Metoda Bond Fix je spojení vlasových pramenů s vlastními vlasy za pomoci speciálního tepelně smrštitelného pojítka s přilnavou vrstvou. Hlavní předností této metody je však nesporně to, že je možné opakované posunutí přidaných vlasů a to bez nutnosti zkracování vlasového pramínku.

Toto byl až doposud zásadní problém u všech metod založených na principu lepení (keratin), a to bez ohledu, zda se jedná o lepení za studena nebo za tepla. Jestliže tedy hledáte metodu s ohledem na velikost spoje a s možností opakovaného použití, pak je Metoda Bond Fix nepochybně vhodnou metodou prodlužování vlasů.

Velikost spoje je překvapivě malá. Dá se říci, že šířka spoje je opticky stejná jako je průměr vlasů, které jsou v tomto spoji uchyceny. Délka spojení se v průměru pohybuje kolem 7- 8 mm a celý spoj působí velmi čistým a uhlazeným dojmem. Další věc, která překvapí, je pevnost spojení. Zkoušeli jsme pevnost spojení vlasových pramenů, které se nepřerušilo ani v případě, že jsme konec vlasů výrazně zatížili. Jedná se nepochybně o způsob, na který se i přes malou velikost spoje můžete zcela spolehnout.

*Ceny prodlužování a zahušťování vlasů jsou určovány mnoha faktory (počtem pramínků, délkou a zvolenou metodou atd.), proto vždy doporučujeme předem konzultaci s kadeřnicí, která Vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího řešení.